Články ze závodůNejnovější zprávy

Sobotu 18. května se konaly voltižní závody v Praze. Pořádající oddíl TJ Orion Praha každoročně pořádá dvoudenní závod v Praze Braníku. Jeden den je věnován voltižním závodům a druhý paravoltižním. 

Jelikož se pro nás jedná o období mezi dvěma mezinárodními závody, tak jsme tentokrát nechali doma odpočívat Tymiána a vezli jsme s sebou jen jednoho koně - Condora. Díky tomu nás zde reprezentovalo méně cvičenců:

  • jednotlivci junior B - Klára Matulíková, Magdaléna Drbalová, Valerie Gasanova a Nicol Polsterová
  • skupina junior II. - Adéla Skácelová, Nikola Stupnická, Veronika Neprašová, Lukáš Polster, Josef Zlatuška a Tereza Neprašová

Závodu jsme se zúčastnili za finanční podpory Zlínského kraje.

Do závodiště jsme přijeli již v pátek odpoledne. Vybalili jsme věci, připravili Condora na veterinární prohlídku, kterou prošel bez zaváhání. Následně už jsme jen připravili vše pro zítřejší závod a jeli se ubytovat. Od rána začaly soutěže povinnými sestavami. Již po povinné sestavě se nám výsledkově dařilo. Především naší skupině, která se svým výkonem posunula z posledních příček a ohodnocení rozhodčích je řadilo před krokovou skupinu z Frenštátu. Odpoledne program patřil volným sestavám. Zde skupina zabojovala a podařilo se nám uhájit předposlední příčku.

V jednotlivcích děvčata zajela své standardní výkony bez větších chyb a jejich výkony byly značně podobné, o čemž svědčí i výsledky. Určitě je co dotahovat, ale sezóna ještě nekončí.

Výsledky:

Lery - 4. místo

Nicol - 5. místo

Klára - 6. místo

Majda - 7. místo

Skupina - 6. místo

Hledat

ČESKÁ JEZDECKÁ FEDERACE

Přihlášení

Pouze pro členy TJ

Kdo je online

Právě přítomno: 35 hostů a žádný člen

Naši sponzoři