Články ze závodůNejnovější zprávy

 TJ voltiž Tlumačov se v sobotu 14.4.2018 zúčastnila prvních závodů v letošní sezoně a to v Albertovci. Ráno proběhla veterinární přejímka, kde naši koně prošli bez problémů a v 9.00 se začalo závodit.

Soutěžili jsme v kategoriích skupin JUNIOR, kde jsme měli hned dvě skupiny.


První skupina cvičila na koni Kuzma, pod vedením lonžerky L. Hablovičové ve složení Lucie Hablovičová, Nicol Polsterová, Klára Matulíková, Magdaléna Drbalová, Valerie Gasanova a Natálie Horáčková. Holky cvičili povinnou i volnou sestavu ve cvalu a polovina skupiny cválala volnou sestavu úplně poprvé.
V celkových výsledcích skupina 1 obsadila krásné 3. místo.


Druhá skupina ve složení Anna Kristýna Macků, Veronika Neprašová, Michaela Lekešová, Vendula Matulíková, Lukáš Polster a Zuzana Hanousková, cvičila na koni Condor, lonžerka L. Hablovičová. Tato skupina cvičila povinnou sestavu ve cvalu a volnou sestavu v kroku. Všichni se snažili a bojovali a v celkových výsledcích se umístili na 5. místě.

Další kategorií, ve které jsme měli zastoupení byla kategorie skupiny DĚTI. Naši nejmenší cvičili na koni Condor, lonžerka L. Hablovičová ve složení Nikolka Stupnická, Terezka Neprašová, Adélka Blumensteinová, Andrejka Šopfová a Natálka Bořutová. Skupina D obsadila v celkových výsledcích krásné 2. místo.

Své povinné a volné sestavy předvedli i jednotlici.
V kategorii ženy JUNIOR B cvičili Klára Matulíková na koni Kuzma (lonžer L. Hablovičová) – 8. místo a Nicol Polsterová na koni Condor (lonžerka L. Hablovičová) – 12. místo.

V kategorii muži SENIOR cvičil na koni KUZMA (lonžerka L. Hablovičová) Jan Hablovič. Zajel moc pěkné a čisté sestavy a v celkových výsledcích se umístil na 1. místě.

Albertovští měli jako vždy závody pěkně nachystané, počasí vyšlo a úspěchy našich svěřenců vždy potěší :)

 

Hledat

ČESKÁ JEZDECKÁ FEDERACE

Přihlášení

Pouze pro členy TJ

Kdo je online

Právě přítomno: 4 hostů a žádný člen

Naši sponzoři