Články ze závodůNejnovější zprávy

O prodlouženém víkendu se v Albertovci konalo Mistrovství České republiky ve voltiži. Náš oddíl reprezentovali v mistrovských soutěžích skupina JUNIOR a v jednotlivci v kategoriích SENIOR a JUNIOR B. Zastoupení jsme měli i v přátelské soutěži, kde nás reprezentovala skupina D.

Závody začaly v pátek odpoledne veterinární přejímkou koní a pokračovaly v sobotu prvním kolem mistrovských soutěží a přátelskými soutěžemi. Odpoledne proběhlo vyhlášení přátelských soutěži.
V přátelské soutěži předvedla svou povinnou a volnou sestavu skupina D (Polster Lukáš, Stupnická Nikola, Neprašová Veronika, Šopfová Andrea a Neprašová Tereza). Cvičili na koni CONDOR (lonžer L. Hablovičová). Za svůj výkon se umístili na 1. místě.


V mistrovských soutěžích se představila skupina JUNIOR (Hablovičová Lucie, Gasanova Valerie, Polsterová Nicol, Matulíková Klára, Drbalová Magdaléna a Horáčková Natálie), cvičili na koni CONDOR (lonžer L. Hablovičová). Holkám se moc nedařilo ve volné v prvním kole, ale ve druhém kole zajeli pěknou volnou a v konečných výsledcích získaly 3. místo.

A v jednotlivcích v kategorii SENIOR předvedl své sestavy (povinnou, volnou a technickou) Jan Hablovič. Cvičil na Koni Kuzma (lonžer L. Hablovičová). Za své výkony se umístil na 1. místě.


V mistrovské kategorii JUNIOR B soutěžily Polsterová Nicol a Matulíková Klára. Obě cvičili na koni KUZMA (lonžer L. Hablovičová). Po prvním kole se obě děvčata dostaly do finále. Po druhém kole se v konečných výsledcích umístili: Nicol Polsterová na 8. místě a Klára Matulíková na 6. místě.

Hledat

ČESKÁ JEZDECKÁ FEDERACE

Přihlášení

Pouze pro členy TJ

Kdo je online

Právě přítomno: 3 hostů a žádný člen

Naši sponzoři