Články ze závodůNejnovější zprávy

Zimní přípravu na závodní sezónu 2019 zahájili cvičenci nejen v tělocvičně Základní školy Tlumačov, ale vybraní talentovaní cvičenci TJ se taktéž účastní Středisek cvičící mládeže, které se konají pod hlavičkou České jezdecké federace.
V areálu Tělovýchovné jednoty Slovanu Frenštát pod Radhoštěm probíhají pravidelně minimálně jednou měsíčně tréninkové hodiny s licencovanými trenéry a přizvanými trenéry ze zahraničí. Soustředění SCM budou probíhat až do dubna, kdy začíná závodní sezóna.
Pro letošní rok jsou vybranými cvičenci z našeho oddílu:
  • Magdaléna Drbalová
  • Valerie Gasanova
  • Nicol Polsterová
  • Jan Hablovič

První letošní soustředění se konalo v termínu 11. - 13. ledna 2019. Na každém ze soustředění se účastní také naše lonžérka Liba Hablovičová. Střídavě zde budou cvičenci dojíždět s jedním koněm, buď s Condorem nebo Tymiánem. Cvičenci zároveň mají možnost vyzkoušet při tréninku koně z jiných oddílů, což následně umožňuje na závodech startovat na jiném koni, pokud by se např. některý z našich koní závodu zúčastnit nemohl.

Tréninkové hodiny zahrnují přípravu na barelu, na koni, posilování v tělocvičně, plavání, běh a případně trénink na skákacích trampolínkách.

Foto: Kateřina Kocurová

Hledat

ČESKÁ JEZDECKÁ FEDERACE

Přihlášení

Pouze pro členy TJ

Kdo je online

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen

Naši sponzoři